מוצרי טיפוח אורגניים | מוצרי טיפוח טבעיים לפנים - קטרינה טיפוח אורגני

ברכישה מעל 249 ש"ח משלוח חינם לנקודת חלוקה באזורך | ברכישה מעל 299 ש"ח משלוח חינם עד הבית

0

סל הקניות שלך ריק

לעבור אל מוצרי טיפוח אורגניים

ספטמבר 26, 2018

לעבור אל מוצרי טיפוח אורגניים

עם העלייה במודעות לאיכות החיים, הפעילות הגופנית ותזונה בריאה ואורגנית, עלתה גם המודעות הציבורית לכל הקשור בטיב ואיכות מוצרי הטיפוח. כפועל יוצא מכך, יותר ויותר נשים בישראל ובעולם בוחרות לרכוש מוצרי טיפוח אורגניים. חברת קטרינה טיפוח אורגני מציעה מבחר עשיר, איכותי ויעיל של מוצרי טיפוח טבעיים ואורגניים לעור הפנים, הגוף ולתינוקות. המוצרים מוצעים למכירה ישירות דרך אתר החברה עם משלוח לכל כתובת בארץ.

 

הגדרת קוסמטיקה טבעית ואורגנית

 

עקב הבעיות שבהגדרת מוצרי טיפוח, רבים מהמוצרים שעל המדף המתיימרים להיות טבעיים, מכילים למעשה אחוז נמוך למדי של רכיבים טבעיים. לצרכן הממוצע אין את הידע הנדרש בכדי להבין את משמעות הרכיבים מהם מורכבים מוצרי הקוסמטיקה הטבעיים השונים. הווה אומר, שאם קניתם מוצרי טיפוח טבעיים לפנים או לעור הגוף אין כל ביטחון שמדובר במוצרים נטולי חומרים כימיים מזיקים. הפתרון לבעיה זו נמצא תחת הגדרת מוצרי טיפוח אורגניים. הגדרה זו הרבה יותר מחייבת מהגדרת מוצרים טבעיים, בהיותה דורשת שחומרי הגלם יגודלו ויופקו ללא רכיבים ומדבירים כימיקלים, מזיקים וסינטטיים. בין היתר, מוצרי טיפוח אורגנים כפי שאנו מייצרים מחויבים להיות נטולי סודיום לורייל סולפט, Benzophenone Avobenzon, פורמלין, פארבנים, שמן מינרלי וטריקלוזן. יתרה מכך, מדובר במוצרי איכות המבוססים על שמנים בכבישה קרה, תמציות אתריות וחמרי גלם נוספים מאה אחוז טבעיים ואורגניים.

 

אישור למוצרי טיפוח אורגניים

 

בכדי להבטיח שמוצרי הטיפוח שאתם קונים הינם באמת אורגניים, יש לחפש באריזת המוצר אחר תוויות המאשרות הגדרה זו. מוצרי הטיפוח האורגניים שלנו מאושרים על ידי משרד הבריאות בישראל ומופקים בתנאיי ייצור של GMP. כמו כן הם עומדים בדרישות המחמירות של התקן האירופאי האורגני COSMOS המעיד על איכות המוצר, חומרי הגלם ותהליכי הייצור והשינוע שלו, שימוש בכימיה מאה אחוז ירוקה, ללא הנדסה גנטית, ומארזים ידידותיים לסביבה ומתכלים.

 

הזמנת מוצרי טיפוח אורגניים

 

הזמנת מוצרי טיפוח אורגניים מוצעת ישירות דרך אתר האינטרנט של החברה. כמו כן לקניית מוצרים, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת קטרינה טיפוח אורגני בטלפון 03-5466166 או במיילinfo@katerina.co.il.


חדשה כאן?