איך להבהיר את העור | איך להבהיר את עור הפנים - Katerina

משלוח חינם עד הבית 3-4 ימי עסקים ברכישה מעל 299 ש"ח |

ברכישה עד 299 ש"ח משלוח לנקודת חלוקה 15 ש"ח 5-7 ימי עסקים / שליח עד הבית 33 ש"ח

0

סל הקניות שלך ריק

איך אפשר להבהיר את עור הפנים

נובמבר 24, 2019

איך אפשר להבהיר את עור הפנים

איך להבהיר את העור

הבהרת עור הפנים הוא הליך שבו אנו מעוניינים בדרך כלל בכדי להתמודד עם כתמי פיגמנטציה, לאו דווקא בכדי להבהיר את עור הפנים כולו. העניין הוא שלפני שמנסים לעסוק בשאלה איך להבהיר את עור הפנים, צריך להבין מה גורם לעור הזה לקבל את הגוון שהוא מקבל ומדוע הגוון הזה משתנה, בדרך כלל בצורה מאוד לא מסודרת ואסתטית, בגילאים מאוחרים ועל כך נדבר בשורות הבאות.

 

כתמי פיגמנטציה – איך הם נוצרים?

כתם פיגמנטציה הוא כתם שנוצר מריכוז גבוה של מלנין, הפיגמנט הכהה שמעניק לעור את הגוון שלו. אצל אנשים בהירים, רמת המלנין היא נמוכה ולהיפך אצל אנשים בעלי עור כהה. חשיפה מרובה לשמש לאורך שנים וגיל מבוגר, הם שני הגורמים המרכזיים להופעת כתמי פיגמנטציה, כלומר כתמים שחורגים מהפיזור האחיד של המלנין בעור באופן כזה שיוצר כתם בולט. כתמים אלה יכולים להיווצר בכל חלקי הגוף, אך מפריעים בעיקר כאשר הם מופיעים באזור הפנים. בדרך כלל, יופיעו כתמים אלה באזור שמתחת לעיניים, מסביב לפה ובלחיים, אך כאמור, יכולים להופיע בכל אזורי הפנים, הצוואר והקרקפת. כעת, אחרי שאמרנו את זה, אפשר כבר לשאול איך להבהיר את עור הפנים.

 

אז איך אפשר להבהיר את עור הפנים?

ובכן, כיום קיימות טכניקות שונות המאפשרות לנו להבהיר את עור הפנים, חלקן מתאימות יותר לטיפולים נקודתיים לצורך הסרת כתמים באופן נקודתי, וחלקן מתאימות להבהרה כללית של העור. להתמודדות עם כתמי פיגמנטציה, חשוב להעניק טיפול ממוקד, שיאפשר להם להתערות ולהיטמע עם הגוון הכללי של העור.

איך עושים את זה? ובכן, הדרך השמרנית ביותר ובמובן מסוים גם היעילה ביותר, היא הדרך של תכשירים טבעיים. ישנם בטבע חומרים טבעיים רבי עוצמה, שיודעים לווסת את רמת המלנין בעור. ביישום החומרים על גבי העור בצורה מחושבת ועל פי מינונים נכונים, נוכל להבהיר כתמי פיגמנטציה וביישום כללי, נוכל גם להשיג גוון בהיר יותר של העור. יחד עם זאת ואחרי שאמרנו את כל זה, חשוב להבין: הבהרת עור בצורה שמרנית תוכל להשיג עבורך גוון אחיד יותר של העור, אך מידת ההבהרה תהיה מאוד מינימלית ולעיתים בלתי מורגשת על ידי הסביבה. הבהרה משמעותית יותר דורשת טיפול קוסמטי וזה כבר סיפור אחר לגמרי.

אצלנו בחברת קטרינה טיפוח אורגני, תוכלו למצוא מגוון רחב של תכשירי טיפוח ואנטיאייג'ינג, שיסייעו לכם להתמודד עם כתמי פיגמנטציה בצורה יעילה מאוד ואף יסייעו בהבהרה מסוימת של העור הכולל. פה באתר תוכלו להזמין את התכשירים הדרושים לכם, כולם טבעיים ואורגניים, ולקבל אותם במשלוח מהיר עד פתח הבית. אם יש לכם שאלות נוספות בנושא איך להבהיר את העור, נשמח לענות עליהן בטלפון 03-5466166.


חדשה כאן?
×
Welcome Newcomer