חימר ירוק

חימר ירוק

איזו מסיכה מתאימה לך?

נשים רבות תוהות לגבי מסכה לפנים. מה היתרונות שלה? למה בכלל צריך אותה? ואיזו מסכה תתאים לעור הפנים הספציפי שלהן? מסיכות לפנים הן דרך יעילה ונוחה להעניק לעור הפנים שלנו איזון, חידוש וניקוי עמוק בהתאם לסוג העור. לא די בקרם פנים שמיועד ליום או לערב שאותו אנו מורחות על הפנים שלנו, באמצעות מסכה איכותית שנמרח על עור פנים שלנו אחת לכמה זמן, נעשה ניקוי יסודי לעור הפנים. המסכה תסייע בהסרה של תאי עור מתים, הרגעה והזנה בחומרים טבעיים ומשקמים.  

לצפייה במוצר

אז איזו מסיכה תתאים לנו? חימר ירוק זאת מסיכה אורגנית, משולמת לעור הפנים שלנו, שכל אישה מוזמנת ליהנות ממנה. כל מה שצריך זה למרוח אותה בבית ולהרגיש איך עור הפנים שלנו מתחדש, מתנקה והופך להיות רענן, צעיר ונעים.

מסכת חמר לניקוי עמוק                                                                                    

אם את מרגישה שהעור שלך מאוד יבש וכל קרם שתמרחי עליו יספג מיד ובאופן כללי את סובלת מעור פנים לא מאוזן ולא אחיד מסיכה אורגנית מחמר- היא המענה המושלם. היתרון במסכה זו שהיא מצליחה ליצור חידוש וטיפול עמוק בעזרת כל החומרים הפעילים שמיועדים לכל עור הפנים. מסכית חימר ירוק מכילה בתוכה גם את אצת למינריה שידועה בסגולותיה הרבים.

אצת למינריה

אצה זו היא אחת מהמתנות שהטבע העניק לנו. היא נטולה מכל אותם כימיקלים ומכילה ריכוז גדול של מינרלים, אנזימים, חומצות אמינו ויטמינים זמינים שתורמים להתחדשות הגוף ועוד. אצה זו גם מזינה ומאזנת את כל תאי העור בפנים, היא תסייע בהוצאת כל השחורים ותאי עור מתים, תייבש פצעונים ותחדש את עור הפנים שלנו

מסיכת חמר ירוק עשירה בשמן 'המפ' אורגני שמיועד לשיקום עור וגם בצמחי האלוורה והקמומיל, שידועים כצמחיים מרגיעים שמעניקים לחות ומראה עור רענן.

מחפשת את מסיכת הפנים הטבעית שתסייע לך בחידוש עור הפנים? אצל קטרינה טיפוח אורגני תוכלי למצוא את המסכה המושלמת לניקוי עמוק של הפנים שמכילה את האצה המפורסמת למינריה – השקעה במראה עור פנים תסייע רבות להרגשת התחדשות ומראה עור זוהר וצעיר!