מה עושה סרום לפנים

מה עושה סרום לפנים

מתי שמים סרום לפנים?

מאז שחר האנושות, בני האדם חולמים להישאר צעירים ולעצור את תהליך ההזדקנות, אנחנו שואפים להישאר נמרצים, חיוניים וצעירים לנצח. באגדות עם, בספרים ובסרטים מנסים למצוא את מעיין הנעורים שיאט או יעצור את תהליך הזקנה. לצערנו עדיין לא מצאו תרופה או קסם שיעצרו לחלוטין את הזמן אך בזכות טכנולוגיות חדישות ומהפכה של ממש בתחום הקוסמטיקה והבנת עור הפנים, הצליחו לפתח תכשירים יעילים מאד שעוזרים בהאטת הזדקנות עור הפנים ושיקום פגמים וקמטים.

דברו איתנו

איזה תכשיר יכול לעזור בצורה אפקטיבית לעור הפנים? מה עושה סרום לפנים?

סרום הוא מוצר יעיל מאד לטיפול בבעיות שונות, כגון קמטוטים וסימני הזדקנות, הוא נמנה עם אחד המוצרים המועילים ביותר כנגד הזדקנות בגלל ריכוז החומרים הפעילים שנמצאים בו. סרום איכותי גורם להזנה ממוקדת ופעילה, פעולתו עוזרת בהבהרת עור הפנים ומסייעת בהתאוששות שלו. הסרום עוזר לחדירה של לחות עד לשכבות העור העמוקות ביותר וטיפול בקמטים. סרום איכותי מכיל חומצה היאלורונית, ויטמינים, חומצה גליקולית, מינרלים וחומרים מונעי חמצון.

 לצפייה במוצר

מתי שמים סרום לפנים?

מכיוון שאנו חיים בישראל, בה יש קרינת שמש חזקה רוב ימות השנה, ותהליך הזדקנות העור מתחיל מוקדם יחסית, אנו ממליצים להתחיל להשתמש בסרום החל מגיל עשרים. השימוש בסרום בגיל זה, יעזור לעכב את תהליכי ההזדקנות של העור, ימנע מכתמים וקמטים חדשים להופיע. התכונות המיוחדות של הסרום, מאפשרות חדירה עמוקה לעור של מרכיביו הפעילים, מרכיבים אלה משפיעים על העור לאורך זמן רב. הסרום שלנו מכיל את החומרים החדישים והמובילים בעולם האנטי אייג'ינג ומכילים חומצה היאלורונית, ויטמינים,מינרלים ואנטיאוקסידנטים.

 

 

 מתי שמים סרום? מהן השעות המומלצות לעיסוי העור?

אנו ממליצים להשתמש בסרום לפנים ופעם ביום במסגרת שגרת טיפוח הערב ולפני שהולכים לישון. שעות הלילה הן הזמן הטוב ביותר לשיקום עור הפנים, שכן זהו הזמן בו העור עובד שעות נוספות על מנת להשיב לעצמו את החיוניות שאיבד במהלך היום.
יש למרוח את הסרום על עור פנים נקי, כשכבה ראשונה לפני שמשתמשים בתכשירים אחרים. הקפדה על רוטינת עיסוי העור עם סרום איכותי בשילוב של תזונה נכונה, הפסקת עישון והימנעות מחשיפה לשמש, תשמור על עור הפנים רענן וחיוני ותאט באופן משמעותי את הזדקנותו. תפקידו של הסרום הוא לאחד את גוון העור ולשפר את הזוהר והברק הטבעי של עור הפנים. הסרום נספג היטב בעור הפנים ומעניק הרגשה של עור רך ונעים במשך כל היום.

 

קטרינה טיפוח אורגני הינה חברת בוטיק לקוסמטיקה אורגנית מתקדמת והמוצרים שלנו מכילים את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, מופקים ממקורות טבעיים וברמה הטובה ביותר. מטרתנו הוא לספק לכל אחת את האפשרות להעניק לעורה את כל מה שהוא צריך, ולהגיע לתוצאות נהדרות  ללא צורך בשימוש בכימיקלים מזיקים. במידה ויש לך שאלות נוספות נשמח אם תתקשרי אלינו לטלפון: 03-5466166 או תצרי קשר כאן.