סרום טבעי לפנים

סרום טבעי לפנים

כולן מדברות על סרומים ועל קרמים לטיפוח הפנים ועל ההבדלים ביניהם, לא תמיד ברור לחלוטין מה השוני ובמה כדאי להשתמש, על מנת לעשות סדר בדברים ולביא דברים על דיוקם, ננסה לענות על כמה מהשאלות השכיחות ביותר שקיבלנו בשנים האחרונות:

 

אין לי הרבה זמן בבוקר ובערב, איך כדאי לטפל בעור הפנים שלי?

בין אם שגרת טיפוח העור שלך מורכבת מעשרה שלבים או שניים, יש שלב אחד  שצריך להיות בעדיפות עליונה: הזנת העור באמצעות סרום. אם את רוצה לשפר ברצינות את שגרת טיפוח העור את צריכה למרוח סרום טבעי לפנים לפחות פעם אחת לפני השינה.

 

איך אוכל לדעת שהמוצר שקניתי הוא אכן סרום לפנים טבעי?

חובה לקרוא את האותיות הקטנות בכל מוצר שאת קונה ובמיוחד כאשר זהו חומר קוסמטי שאת מורחת על עור הפנים, זה ממש לא מספיק שכתוב על אריזת המוצר שהוא מכיל חומרים טבעיים. כדאי לקרוא ולברר על המוצר שאתם קונים ולוודא את איכות המרכיבים. בדקו אם המוצר מכיל שמנים אורגנים, חומצות שומן חיוניות, וליקומגה.

 

מהם המרכיבים היעילים שקיימים בסרום טבעי?

לפני רכישת סרום, כדאי לבדוק היטב מהם המרכיבים הפעילים בו, אנו ממליצים על סרום שמכיל, אנטיאוקסידנטים פעילים שתורמים מאד להזנת העור ומיצוקו, מונעים קמטים ומעכבים תהליכים של הזדקנות עור הפנים והצוואר. חשוב שהסרום יכיל ויטמין C וויטמין E, תמציות אתריות של גרניום, לבונה ונרולי. יש לשים לב שהמרכיבים במוצר הינם טבעיים לחלוטין, אנו ממליצים לשים לב שהחומרים לא רוססו או דושנו באופן סינתטי ואינם מכילים תוספות של כימיקלים או חומרים סינתטיים ולא נוסו על בעלי חיים.

 

כיצד אתם ממליצים להשתמש בסרום טבעי?

מומלץ למרוח את הסרום לאחר שלב ניקוי העור הכולל הסרת איפור, שטיפה בסבון פנים והשלמת הניקוי עם טונר.יש לטפטף מספר טיפות על עור נקי ולעסות בעדינות, את עור הפנים והצוואר. מומלץ לעסות את העור בתנועות משיכה כלפי מעלה. חיוני מאד לתת לו להיספג בעור הפנים והצוואר ולאפשר לו לחלחל לנקבוביות לפני שימוש בחומרים נוספים.

 

מה ההבדלים בין סרום לקרם לחות?

ריכוז החומרים של סרום הינו גבוה במיוחד, המולקולות הקטנות שלו חודרות לשכבות העמוקות ביותר של רקמת העור וההשפעה שלו נמשכת לזמן רב. ייצור הסרום נעשה בתהליכים ייחודים שמקנים לו מולקולות קטנות בהרבה מאשר קרם לחות. ההבדל העיקרי הוא בגודל המולקולות שלהם, לסרום מולקולות קטנות המאפשרות חדירה לעומק העור ואילו לקרם לחות מולקולות גדולות יותר והוא מטפל בשכבות העור העליונות ומזין אותן. את המראה הבריא והקורן שנוצר בעור הפנים.

במידה ואת מחפשת סרום טבעי לפנים, הגעת למקום הנכון! 'קטרינה טיפוח אורגני' הינה חברת בוטיק לקוסמטיקה אורגנית מתקדמת והמוצרים שלנו מכילים את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, מופקים ממקורות טבעיים וברמה הטובה ביותר. מטרתנו הוא לספק לכל אחת את האפשרות להעניק לעורה את כל מה שהוא צריך, ולהגיע לתוצאות נהדרות ללא צורך בשימוש בכימיקלים מזיקים. אם את מעוניינת לקבל מידע נוסף, נשמח לדבר איתך: 03-5466166 או צרי קשר כאן.