על שמנים אתריים, מחיר ואיכות

על שמנים אתריים, מחיר ואיכות

בחברת קטרינה טיפוח אורגני עושים שימוש במגוון איכותי של שמנים אתריים טהורים ואורגניים להפקת מוצרי טיפוח וטיפול ארומתרפיים. המוצרים מיועדים לטיפוח הגוף, עור הפנים, אנטי אייג'ינג, לבריאות השיער, לאם ולתינוק ועוד. על שמנים אתריים מחירים ואיכויות תוכלו לקרוא במאמר הבא.

 

שמנים אתריים בארומתרפיה

 

מוצרי טיפוח וטיפול איכותיים וארומתרפיים מבוססים על שמנים אתריים איכותיים, המופקים מצמחים אורגניים טהורים. את השמנים מפיקים מסוגים רבים של צמחים ומחלקים שונים של הצמח לרבות שורשים, עלים, זרעים, תפרחות, פירות, גזעים ושרפים. בתהליך הפקת השמן מקפידים לשמור על ניחוח הצמח ועל איכויות וסגולות הטיפול והריפוי הייחודיות שלו.

 

סגולות של שמנים אתריים

 

שמנים אתריים הינם שמנים המופקים מצמחים רבים ושונים, כאשר בהתאם לצמח נקבעות הסגולות והתכונות של השמן. כמו כן שמנים אלו משמשים למגוון מטרות:

 

  • הרגעה- שמנים רבים הינם בעלי איכויות להרגעת הגוף והנפש.
  • חיוניות- לצד איכויות של הרגעה, שמנים רבים גם תורמים לרענון הגוף ומעלים את רמת חיוניותו.
  • חיזוק מערכות הגוף- שמנים אתריים שונים גם מסייעים בחיזוק מערכות שונות בגוף לרבות מערכת החיסון, מערכת העצבים, מערכת העיכול ומערכת הנשימה.
  • ניחוח – השמנים מעניקים למוצרי הטיפוח ניחוח טבעי, נעים, מרגיע ומרענן.
  • טיפול בעור- לשמנים אתריים רבים יש איכויות התורמות לטיפול וטיפוח עור הגוף והפנים, כדוגמת חיזוק ומיצוק העור, הזנתו, הוספת לחות, מניעת גירויים, נפיחות ואדמומיות וטיפול בפצעים, זיהומים ודלקות.

 

איכות ומחיר שמנים אתריים

 

מחיר שמנים אתריים אינו אחיד בשוק והוא משתנה בהתאם לסוג וכמות השמן ורמת איכותו. שמן אתרי איכותי הינו שמן טהור המופק מצמחים אורגניים שגודלו בתנאים אידיאליים, ללא שימוש בחומרים ודשנים כימיים סינטטיים ומזיקים. כמו כן, איכות השמן נקבעת בהתאם להרכב וטיב האדמה בה הצמח גדל וכן בהתאם לאיכות תהליך הפקת השמן. חשוב לציין כי חברתנו דואגת לשווק מוצרים על בסיס שמנים אתריים איכותיים עבור מחירים הוגנים ושווים לכל נפש.

 

הזמנת מוצרי טיפוח וטיפול עם שמנים אתריים

 

הזמנת מוצרי טיפוח וטיפול עם שמנים אתריים מחיר משתלם, מוצעת ישירות דרך אתר האינטרנט של החברה. כמו כן לקניית מוצרים, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת קטרינה טיפוח אורגני בטלפון 03-5466166 או במייל info@katerina.co.il.