קרם הגנה אורגני לפנים

קרם הגנה אורגני לפנים

קרם הגנה מינרלי לפנים

 קרם הגנה טבעי לפנים

כל קרם הגנה לפנים צריך להיות יעיל ולהגן עלינו מפני קרינת השמש שנקראת קרינה UV גורמת לנזקים כגון, הזדקנות של עור הפנים והצוואר, פיגמנטציה ועד למחלות עור. לא תמיד קל ליישם את הדרישות מקרם הגנה לפנים שלנו, כיוון שקרם הגנה טוב אמור לספק הגנה גבוההלהיות אפקטיבי לאורך זמן ולהעניק גם את הלחות הרצויה.

button to product

את כל זה כאמור ניתן לקבל משימוש עם קרם הגנה מחומרים טבעיים ואורגניים. קרם הגנה טבעי אורגני לפנים עונה על כל הדרישות הללו. מדובר בקרם משובח שמעניק מענה טבעי, נטול כימיקלים מזיקים, מתאים לכל סוג של עור.

מענה טבעי לקרם הגנה

כיום יש בשוק מגוון של קרמים טבעיים לפנים שמיועדים להגנה מפני השמש. השאלות שעולות מיד ובצדק הן, האם קרם ההגנה האורגני בטוח לעור הפנים שנמצאות חשופות לשמש? והאם הוא באמת יעמוד במבחן קרני השמש והחום שקרם הגנה רגיל עומד בו? התשובה היא כן, הוא בהחלט יכול להגן מפני השמש, רק חשוב לבחור את התכשיר הנכון. קרם הגנה אורגני לפנים

     תוכלו להיות שקטים במיוחד עם קרם הגנה האורגני, קרם מינרלי ופיזיקלי עם מסנן קרינה טבעי- SPF 30. מסנני קרינה טבעיים מבוססים על מינרלים שמספקים הגנה טבעית לגמרי מקרני השמש UVA שהיא זו שגורמת לקמטים והזדקנות העור. כמו כן, הקרם האורגני מספק הגנה מקרינת UVB - קרינה שגורמת לנזקים משמעותיים לעור, כמו כוויות וסרטן העור. קרם זה מכיל בתוכו את כל החומרים המזינים והמרגיעים ביותר לעור הפנים, כגון, אבץ, תה ירוק, טיטניום, וויטמין E ועוד. 

מחפשים מוצר טבעי לעור הפנים שלכם? מוצר שיש לו את כל היתרונות של קרם הגנה אבל בלי כמיקילים מזיקים? בקטרינה טיפוח אורגני תמצאו את המענה המושלם והאידיאלי  המשפחה. אצלנו תוכלו ליהנות מקרמים ומוצרי קוסמטיקה טבעית ללא כימיקלים מזיקים שנספגים בקלות ומתאימים לכל עור וצורך שלכם. מוזמנים ליצור קשר לכל שאלה במספר 03-5466166.