קרם הגנה אורגני לפנים

קרם הגנה אורגני לפנים

קרם הגנה מינרלי לפנים

 קרם הגנה טבעי לפנים

כל קרם הגנה לפנים שלנו צריך להיות יעיל ולהגן עלינו מפני קרינת השמש שנקראת קרינה UV שגורמת לנזקים כגון, הזדקנות של עור הפנים והצוואר, פיגמנטציה  ועד למחלות עור. לא תמיד קל ליישם את הדרישות מקרם הגנה לפנים שלנו, כיוון שקרם הגנה טוב אמור לספק הגנה גבוהה ויחד עם זאת להיות אפקטיבי לאורך זמן ולהעניק כאמור את הלחות הרצויה, ועוד.

button to product

את כל זה כאמור ניתן לקבל מקרם הגנה המיוצר מחומרים טבעיים ואורגניים. קרם הגנה אורגני לפנים עונה על כל הדרישות הללו, מדובר בקרם משובח שמעניק מענה טבעי, נטול כימיקלים, מתאים לכל סוג של עור והלחות שלו נשמרת לאורך שעות ארוכות

 

מענה טבעי לקרם הגנה

כיום יש בשוק מגוון מצומצם יחסית של קרמים טבעיים לפנים שמיועדים גם להגנה מפני השמש. השאלות שעולות מיד ובצדק הן, האם קרם ההגנה האורגני בטוח לעור הפנים שנמצאות חשופות לשמש? והאם הוא באמת יעמוד במבחן קרני השמש והחום שקרם הגנה רגיל עומד בו? אלו שאלות חשובות וקיימת אחריות גדולה על כל יצרן שמספק קרמים טבעיים, לעמוד בכל אותן דרישות, שכן חשיפה ממושכת לשמש בהיעדר הגנה גבוהה לפנים, עלולה להיות מסוכנת במיוחד.

קרם הגנה אורגני לפנים

היום תוכלו להיות שקטים במיוחד עם קרם הגנה אורגני, קרם פיזיקלי עם מסנן קרינה- SPF 30. מסנני הקרינה מבוססים על מינרלים שמספקים הגנה טבעית לגמרי מקרני השמש UVA שהיא זו שגורמת לקמטים והזדקנות העור. כמו כן, הקרם האורגני מספק הגנה מקרינת UVBקרינה שגורמת לנזקים משמעותיים לעור, כמו כוויות וסרטן העור. קרם זה מכיל בתוכו את כל החומרים המזינים והמרגיעים ביותר לעור הפנים, כגון, אבץ, תה ירוק, טיטניום, וויטמין E ועוד.

מחפשים מוצר טבעי לעור הפנים שלכם? מוצר שיש לו את כל היתרונות של קרם הגנה רגיל? ב קטרינה טיפוח אורגני תמצאו מענה מושלם ואידאלי לכל המשפחה. אצלנו תוכלו ליהנות מקרמים ומוצרי קוסמטיקה טבעית ללא כימיקליים שנספגים בקלות ומתאימים לכל עור וצורך שלכם.