טיפול אנטי אייגינג

טיפול אנטי אייגינג

טיפול אנטי אייג'ינג טבעי

הימים חולפים – שנה עוברת, כל יום שעובר אנחנו מתבגרים ומזדקנים ולצערנו, עדיין לא המציאו מכונת זמן שמופיעה פעמים כה רבות בספרים ובסרטים ולוקחת את הגיבורים הנועזים למסעות מרתקים ומלאי הרפתקאות אל העבר, מכונה מיוחדת שתחזיר אותנו אחורה בזמן לתקופה שהיינו צעירים ומלאי מרץ.

הפנים שלנו משדרות את גילנו,ורבים מאיתנו רוצים להיראות צעיר לגילנו ולקבל מחמאות על כך. לא לחינם אנשים רבים כל כך וחברות הקוסמטיקה בכל רחבי העולם מחפשים את הפתרון האולטימטיבי שיאט את קצב הזדקנות עור הפנים ואפילו יעלים את הקמטים וייתן לעור הפנים ברק וחיוניות.

עם ההתבגרות אנחנו מתחילים לחשוב על פתרונות להפחתת הקמטים.ולא תמיד אנחנו מודעים לכך שקרמים וסרומים נגד קמטים אנטי אייג'ינג מלאים בכמות אדירה של כימיקלים רעילים ומסוכנים. כימיקלים אלה עלולים להזיק הרבה יותר מתועלתם ואינם שווים את הסיכון בשימושם בכדי למנוע או לטפל בסימני ההזדקנות.

 

אז איזה טיפול אנטי אייג ינג מומלץ?

טיפוח עור אנטי אייג'ינג טבעי עוסק בשימוש במרכיבים טבעיים. כשמדובר בהתבגרות עור הפנים , טיפוח עור אנטי אייג'ינג הוא הפתרון הנכון, תוך הקפדה על שימוש במרכיבים טבעיים כדי שרק  חומרים מועילים יכנסו לגופינו.

התלונות על עור מתבגר כוללות בדרך כלל, אזורים מועדים לקמטים סביב העיניים והפה, יובש, כתמים כהים, כתמי גיל ואובדן המוצקות של העור. אין מוצר שייקח את השנים שעברו תוך דקות אחדות מהפנים שלך. הכל קשור לשגרת טיפול אנטי אייגינג, באופן קבוע שיעזור בהתחדשות העור והאטת תהליכי הזדקנות רקמות העור.

 

מה השילוב הרצוי בטיפול אנטי אייג ינג טבעי?

על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר יש לשלב אורח חיים בריא שכולל הפסקת עישון, תזונה נכונה, שינה מספקת והימנעות מחשיפה לקרינת קרני השמש. כמו כן יש לטפל בעור הפנים באופן יומיומי, באמצעות קרם לחות טבעי אנטי אייג'ינג  וסרום אנטי אייג'ינג. קרם לחות מטפל בשכבות העליונות של העור ואילו הסרום תפקידו לחדור לשכבות העמוקות יותר ולעזור בחידוש הקולגן והאלסטין שקיימים באופן טבעי בגוף.

 

מה מכילים המוצרים שלנו?

כל המוצרים שלנו נרקחים במפעל בוטיק, מופקים כולם ממקור טבעי ובאיכות מעולה, הם מכילים את החומרים החדישים והמובילים ביותר בעולם האנטי אייג'ינג וכוללים חומצה היאלורונית, חומצה גליקולית,  סוגים רבים של ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון פעילים. כל המוצרים שלנו מופקים מתמציות ארומתרפיות, הידועות ביכולות ספיגה מוגברת לכל רקמות העור, למערכת העצבים והדם ובעלות אפקט מרפא ומרגיע, לגוף ולנפש.

'קטרינה טיפוח אורגני' הינה חברת בוטיק לקוסמטיקה אורגנית מתקדמת והמוצרים שלנו מכילים את חומרי הגלם האיכותיים ביותר.מטרתנו היא לספק לכל אחת את האפשרות להעניק לעורה את כל מה שהוא צריך, ולהגיע לתוצאות נהדרות ללא צורך בשימוש במוצרים המכילים כימיקלים מזיקים.למידע נוסף מוזמנת לדבר איתנו  טלפון: 03-5466166 או לחצי ליצירת קשר כאן.